Silifke TSO Dörtyol TSO’ya gitti  

MERSİN- YENİ ÇİZGİ- Silifke Ticaret ve Sanayi Odası  (TSO) Başkanı Nurettin Kaynar ile beraberindeki oda yönetimi, kardeş oda Hatay Dörtyol İlçesi TSO yu ziyaret etti. Silifke TSO Başkanı Nurettin ...

MERSİN- YENİ ÇİZGİ- Silifke Ticaret ve Sanayi Odası  (TSO) Başkanı Nurettin Kaynar ile beraberindeki oda yönetimi, kardeş oda Hatay Dörtyol İlçesi TSO yu ziyaret etti.

Silifke TSO Başkanı Nurettin Kaynar ve ekibini Hatay Dörtyol TSO başkanı ve yönetimi karşıladı. Silifke TSO Başkanı Kaynar, 2018 yılı sonlarında gerçekleştirdikleri “Liderlik Akademisi Ve Strateji Çalıştay”ında kendilerine destek veren, aynı zamanda kardeş Oda oldukları Dörtyol Ticaret Ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, karşılıklı iyi niyet dileklerini ilettiklerini ifade etti. Başkan Kaynar, görüşme sırasında birlikte yapabilecekleri iş görüşmeleri üzerinde durduklarını ifade etti.

2019 yılında yapacakları etkinliklerde Dörtyol TSO’nun yine yanlarında olacaklarını ifade ettiklerini söyleyen başkan Kaynar, “Bu ziyaretimizde bizleri en güzel şekilde ağırlayan Başkan Ercan Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri ve genel sekreter Ahmet Karapür’e teşekkür ederiz” diye konuştu.

 ‘TÜRKİYE 100’ İÇİN, BAŞVURULAR BAŞLADI

Öte yandan Silifke TSO tarafından yapılan açıklamada, 2015-2017 döneminde hızlı büyüyen şirketlerin yüzünü dünyaya dönmek ve yeni pazarlara açılmak istiyorlarsa Türkiye 100’e hemen başvurun, Dünyanın Yıldızları arasındaki yerinizi alın diye çağrı yaparken, son başvuru tarihinde 31 Ocak 2019 olduğuna vurgu yapıldı. YENİ ÇİZGİ

 

583 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]