Şahinbey Belediye Başkan Adayı Abdulhadi Bay esnaf ziyaretinde

İyi Partililer GATEM ve şehir merkezinde esnafı gezdi     GAZİANTEP-ANIL ŞAHİN;  İyi Parti Şahinbey Belediye Başkan Adayı Av Abdulhadi Bay beraberindeki ilçe başkanı, yöneticiler ve...

İyi Partililer GATEM ve şehir merkezinde esnafı gezdi

 

 

GAZİANTEP-ANIL ŞAHİN;  İyi Parti Şahinbey Belediye Başkan Adayı Av Abdulhadi Bay beraberindeki ilçe başkanı, yöneticiler ve belediye meclis üyeleriyle birlikte GATEM’de esnaf Oda başkanlarını ve sebze hali esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Belediye Başkan adayı Bay, beraberindekilerle birlikte daha sonra şehir merkezinde esnaf gezisini sürdürdü. Partili Büyükşehir ve Şehitkamil adaylarıyla bazı ziyaretleri ise ortak gerçekleştirdiler.

İyi Parti Şahinbey Belediye Başkan Adayı Av Abdulhadi Bay, Ticaret Borsası, Nakliyeciler Odası, Bakkallar ve Bayiler Odası, Fıstıkçılar Sitesi Simsarlar Odası Başkanı, 25 Aralık Sanayi Sitesi Sebze Hali Dernek Başkanı Hayri Sucu’nun da aralarında bulunduğu birçok Odayı ziyaret ettiler.  GATEM’deki bazı oda başkanlarını ziyaret eden İyi partililer, esnafın sorunlarını dinledi. Sebze Hali Dernek Başkanı Hayri Sucu, İyi Partilileri misafir ederek bir süre sohbet edip, esnafın sorunlarına değindi. Başkan Sucu, sebze ve meyvelerdeki pahalılığın hal esnafıyla ilgisi olmadığını ileri sürdü.

BAY ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Belediye Başkan Adayı Av Bay, beraberindeki partililerle birlikte daha sonra Şahinbey ilçesi Şehitler Caddesindeki esnafı ziyaretinde bulundu. Cadde üzerindeki esnafı tek tek dolaşan Belediye Başkan Adayı Abdulhadi Bay, esnafın sorunlarını dinledi, projelerini paylaştı, oylarına talip olduğunu söyledi. Av Bay, esnafın perişan olduğunu belirterek İyi Parti ile tüm sorunların çözüm kavuşturulacağını, dertlerin biteceğini söyledi.

KORKULARI BİRLİKTE YIKALIM

Bay, Türkiye’de bugün hak, hukuk, adaletin kalmadığını belirterek, “İnsanlar konuşamaz oldu. Herkes korku içinde, işsizlik had safhada. Piyasa durmuş esnafta, halkta perişan. Bu sıkıntılı günlere birlikte son verelim. Artık bu korkuları yıkalım. Bize destek olun, bu kabusları birlikte sonlandıralım. Daha güzel günler, daha mutlu ve huzurlu günlerde birlikte çalışıp, üretip, kazanıp birbirimizle barışık yaşayalım. Kişilerin değil ülkemizin birlik bütünlüğü için, milletimizin huzuru için bir arada olmalıyız. Ülke çıkarını, kendi çıkarından önde tutanların saltanatına artık son vermeliyiz. Böyle zihniyettekilere ders verme zamanı geldi. Bizde bir oyunuzu esirgemeyin artık değişim zamanı diyerek sandığa gidelim ve elinizi vicdanınıza koyarak oy verin” diye konuştu.

BÜYÜKŞEHİR VE ŞEHİTKAMİL ADAYLARI  KATILDI

İyi Partililerin GATEM ve çevresindeki Oda başkanlarına yaptıkları ziyaretlerin bazılarına, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av Ejder Demir, Şehitkamil İlçe Belediye Başkan Adayı  Bekir Öztekin  il ve ilçe başkanları ile meclis üyeleri de eşlik etti.

SEMT PAZARLARINA  GİTTİLER

İyi Partililer pazar günüde semt pazarlarında hem esnaf ile, hem halkla bir araya geldi. Aynı zamanda büyükşehir adayı Ejder Demir’in seçim ofisi açılışına da katılan Şahinbey Belediye Başkan Adayı Av. Abdulhadi Bay, daha sonra bazı düğün ve taziyelere katıldı. YENİ ÇİZGİ

 

715 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]