Perre Lojistik Nakliyecilikte Güvenli Adres

GAZİANTEP-AYSEL ŞAHİN; Perre Lojistik Denizcilik, Havacılık Uluslararası Nakliyat yetkilisi Muhammet Kasar, gönderilen ürünlerin aciliyetine göre dünyadaki tüm ülkelere taşımacılık yaptıklarına dikkat...

GAZİANTEP-AYSEL ŞAHİN; Perre Lojistik Denizcilik, Havacılık Uluslararası Nakliyat yetkilisi Muhammet Kasar, gönderilen ürünlerin aciliyetine göre dünyadaki tüm ülkelere taşımacılık yaptıklarına dikkat çekti. Perre Lojistik olarak Nakliye sektöründe tercih edilen ilk birkaç firmadan biri olduklarını söyleyen Kasar, müşteriler içinde güvenli adres olduklarını ifade etti.

İstanbul, Konya ve Gaziantep’te şubeleri olduğunu belirten Perre Lojistik Denizcilik, Havacılık Uluslararası Nakliyat yetkilisi Kasar, yeni çizgi gazetesine yaptığı açıklamasında, yurt geneli olmak kaydı ile uluslararası kargo, kurye, lojistik dış ticaret ve gümrükleme gibi hizmetler verdiklerini açıkladı.

GAZİANTEPTEN DİREK YURTDIŞI NAKLİYE YAPILIYOR

Gönderilerin aciliyetine göre müşteriye taşımacılık alternatifleri sunduklarını hatırlatan Muhammed Kasar, gideceği ülkelerin konumlarına göre de taşımacılık olduğu,  ücretlerinde buna göre değiştiğini kaydetti. Gıda, tekstil, halı ve bakır eşyalara kadar pek çok ürün taşıdıklarını söyleyen Kasar, firma olarak adrese teslim taşımalık yaptıkları gibi ağırlıklı olarak hava yolu taşımacılıkları bulunduğunu ifade etti. Kasar, son bir yıldan buyana iş potansiyeli arttığı, ancak piyasalardan kaynaklı nakit sıkıntısı yaşadıklarını kaydetti. Yaptıkları işin riskinin de yüksek olduğunu kaydeden Kasar, bu işi bölgede yapan en güvenli 5-6 firmadan biri olduklarını belirterek, özellikle Gaziantep havalimanında direk yurt dışı çıkışı yapabildiklerini kaydetti.

ÇIKIŞ BELGESİNİ ALMADAN ÖDEME YAPMAYIN

Gönderi sahiplerini de uyaran Muhammed Kasar, yeni çizgi gazetesine yaptığı açıklamasında, “Gönderi sahipleri öncelikli olarak yeri ve adresi belli firmalar ile çalışsın. Ve ürünlerin çıkış evrakını almadan ödeme yapmasınlar, ilerde mağdur olabilirler. Çünkü malın çıkışının yapılıp yapılmadığını bu belge olmazsa bilinmez” dedi.  YENİ ÇİZGİ

2.166 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]