Özel Ada Koleji’nde hedef daha yüksek başarı 

GAZİANTEP-AYSEL ŞAHİN; Gaziantep Özel Ada Okulları’nda, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı “Seviye Belirleme Sınavı” ile başladı. Başarılı eğitim kadrosu ile başarılı ve donanımlı bireyler yetiştirmeyi hed...

GAZİANTEP-AYSEL ŞAHİN; Gaziantep Özel Ada Okulları’nda, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı “Seviye Belirleme Sınavı” ile başladı. Başarılı eğitim kadrosu ile başarılı ve donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedeflediklerini söyleyen Özel Ada Okulları Genel Müdürü Gafari Bayrın, sadece akademik başarı değil hayatın her alanında kendini var edebilen ve fark yaratan çocuklar yetiştirdiklerini ileri sürdü.

Ada Okulları, başarılı kadrosu ile 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında da başarının yolunu açıyor. Başarılı eğitim kadrosu ile başarılı ve donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Ada Okulları’nda yeni eğitim-öğretim yılı Seviye Belirleme Sınavı ile başladı. Yeni Eğitim-Öğretim Yılına ilişkin açıklamalarda bulunan Ada Okulları Genel Müdürü Gafari Bayrın, “Biz “Ada Okulları” olarak öğrencilerimizden sorumluluk duygusuna sahip, teknolojinin olumsuz yanlarından sıyrılan ve bunu hayatını kolaylaştırmada etkin bir yol olarak kullanabilen, vatan ve millet sevgisine sahip, çevresindeki olaylara karşı duyarlı,  insan ve hayvan sevgisi ile donanmış, ufkunu her saniye genişletebilen, enerjik yapıda, kendine güvenen, Atatürk’ün bizlere bırakmış olduğu emanetlere gözü gibi bakan, sahip çıkan ve Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı öğrenciler olmalarını bekliyoruz. Gelin bu yolda beraber olalım” ifadelerini kullandı.

ADA Koleji tanıtım toplantısı yapıldı

Bu arada Gaziantep Özel Ada Koleji 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Tanıtım ve Veli Toplantısı Gaziantep Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Toplantıya okul velileri, idareciler ve eğitim kadrosu katıldı.

Velileri ve okulu bir araya getiren toplantı müzik dinletisi ile başladı.

Gaziantep Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıda okulun geçen eğitim yılında yaptığı çalışmalar değerlendirilerek yeni eğitim-öğretim yılına dönük hedefler konuşuldu.

Çok sayıda velinin katıldığı toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Ada Okulları Genel Müdürü ve kurucu temsilci Gafari Bayrın,ise yeni eğitim-öğretim yılında umutlu olduklarını ifade etti.Bayrin, geçen eğitim-öğretim döneminde elde ettikleri başarıya değinerek kısa sürede Gaziantep eğitiminde fark yarattıklarını ve yeni dönemde anaokulu da açtıklarını belirtti.Türkiye genelinde yapılan LGS ve YKS sınavlarında Ada Koleji’nin büyük bir başarı yakaladığını kaydeden Bayrin sadece sınavlarda değil sosyal ve kültürel alanlarda da dikkat çeken başarılar elde ettiklerini vurguladı.

Sadece akademik başarı değil hayatın her alanında kendini var edebilen ve fark yaratan  çocuklar yetiştirdiklerini anlatan Bayrin, “bütünsel yaklaşımla öğrencilerimizi değerlendiriyoruz. Sadece sınavda başarılı olan çocuklar değil çevresine duyarlı, kendini ifade edebilen, doğaya, insana değer veren çocuklar yetiştiriyoruz. Biz uygun eğitim koşulları hazırlandığında her öğrencinin başarılı olacağı inancındayız. Bu nedenle akademik başarı koşulların sağlanmasıyla ilgilidir. Biz her öğrencinin değerli olduğuna ve başarabileceğini  biliyoruz. Burada yapılması gereken tek şey bu koşulların hazırlanmasıdır. Biz okul olarak bunu başarmış durumdayız” diye konuştu. YENİ ÇİZGİ

ada koleji foto (3) ada koleji foto (4) ada koleji foto (5) ada koleji foto (8) ada koleji foto (2)

 

837 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]