Oğuzeli’ne CHP’den Güçlü İsim Dinçkan Aday

GAZİANTEP-AYSEL ŞAHİN; Oğuzeli’nde Cumhuriyet Halk Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Mustafa Dinçkan partililer ve vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Dinçkan, “Oğuzeli’nde he...

GAZİANTEP-AYSEL ŞAHİN; Oğuzeli’nde Cumhuriyet Halk Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Mustafa Dinçkan partililer ve vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Dinçkan, “Oğuzeli’nde hem yerli, hem de milli adayım. Hizmet için göreve talibim. Oğuzeli hak ettiği en güzel hizmetleri alacaktır.” diye konuştu.

Emekli Öğretmen Mustafa Dinçkan adaylık başvurusunu Oğuzeli Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına teslim ettikten sonra kendisini yalnız bırakmayan partililere hitap etti. CHP’li aileden geldiğini belirten emekli öğretmen Mustafa Dinçkan, “Oğuzeli’nde doğdum,  büyüdüm. Oğuzeli’nin sorunu çok iyi biliyorum. Çünkü burada yaşıyorum. Diğer partilerdeki bazı adaylar, Oğuzelli olmasına rağmen Oğuzeli’nde oturmuyor. Gaziantep şehir merkezinde ikamet ederler. Ama ben ailemle birlikte Oğuzeli’nde yaşıyorum. Oğuzeli’nin sorunlarını çok iyi bilirim” diye konuştu.

OĞUZELİ’Nİ KAZANMAK İÇİN ENGEL YOK

CHP A. Adayı Dinçkan konuşmalarında 1999 Genel Seçimlerinde Barajın Altında kalmalarına rağmen yine aynı yıl yerel seçimleri kazandıklarını ve yine kazanmak için hiç bir engel olmadığını belirterek sözlerine şöyle devam etti. “CHP’de adaylık açıklamam. Kişisel bir dava olarak görmediğini Cumhuriyet Halk Partisini Yine Oğuzeli’nde laik olduğu konuma getirmek için Elinden Gelenin Fazlasını Yapacağını Belirtti. Aday Adaylık Sürecinin beni desteklemeye gelen üyelerimize, Oğuzeli vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Partim uygun görürse belediyeyi almak için mücadele ederim. Eğer başka aday gösterilirse, o adayın kazanması için mücadele veririm” diye açıklama yaptı.

DİNÇKAN KİMDİR

Mustafa Dinçkan:1966 Oğuzeli doğumluyum. İlk ,orta,lise eğitimimi Oğuzeli’nde tamamladım.1988 yılında Y.O bitirerek öğretmen olarak görev yaptım.2000 yılında lisansı tamamladım.2015 yılında 2.üniversiteyi bitirdim. 28 yıl çeşitli yer ve kademelerde çalışarak 2017 yılında emekli oldum.  Emekli olduktan sonra çok sevdiğim partime CHP’ye kayıtımı yaptırdım. Evli ve 2 çocuk babasıyım. YENİ ÇİZGİ

 

oğuzeli bld bşk aday adayı mustafa dinçkan

2.149 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]