Mezitli halkından Neşet Tarhan’a büyük destek ve ilgi

MERSİN-BEKİR ŞAHİN;  Mezitli Belediye Başkanı ve Adayı Neşet Tarhan, seçim kampanyası çerçevesinde ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Başkan Tarhan, İlçe Müftülüğü, Pazar Esnafı, Kabaklar Dern...

MERSİN-BEKİR ŞAHİN;  Mezitli Belediye Başkanı ve Adayı Neşet Tarhan, seçim kampanyası çerçevesinde ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Başkan Tarhan, İlçe Müftülüğü, Pazar Esnafı, Kabaklar Derneği, Emekliler Derneği gibi birçok yerde vatandaşlarla bir araya gelerek hem sorunlarını dinledi, hem de bol bol sohbet etti. Ziyaret yerlerindeki vatandaşlar Tarhan’ı adeta bağrına basarak alkışlayıp, destek verdi.

MÜFTÜYE PROJELERİNİ ANLATTI

Başkan Neşet Tarhan, ziyaret sırasında yeni dönem için müftü Süleyman Şahin’e projelerini anlattı. Tarhan, müftüyü ziyaretinde ihtiyaç duyulan, her an yanlarında bulunan müftüye teşekkür ederek, uzun yıllar birlikte çalışma dileklerini iletti. Tarhan “Aydınlık fikirleriyle tavsiyede bulunan Şahin’e övgü dolu sözleriyle, göstermiş olduğu teveccüh nedeniyle kendilerine teşekkürlerimi sundum” dedi.

MUHTAR ADAYI BOZ’A TEŞEKKÜR

Başkan Tarhan, ziyaret sırasında Müftülükte bulunan Kadın Üretici Pazarında satış yaparak kazandığı öz güven sonrası Bozön Mahallesi Muhtar Adayı Fatma Boz’da bu ziyarete katılarak destek vermesine de teşekkür etti.

EMEKLİLER TARHANA SORUNLARINI ANLATTI

Sivil toplum örgütlerini ziyarete devam eden Belediye Başkanı Neşet Tarhan ilçedeki Memur Emeklileri Dayanışma Derneğini de ziyaret ederek emeklilerin sorunlarını dinledi. Başkan Tarhan, geçmiş dönemde gerçekleştirdikleri projeleri ve gelecekteki projelerini anlattıklarına vurgu yaptı. Tarhan, kendilerini kabul edene emeklilere teşekkür ettiğini de kaydetti.

KABAKLAR KÖYÜ DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Viranşehir Mahallesinde bulunan İhsaniye Kabaklar Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, bu ziyareti sırasında da

projelerini anlatırken, gelecek dönemle ilgili yapacakları projelerini de paylaştı.

Önümüzdeki dönem için özellikle okul öncesi eğitimin önemine dikkat çeken başkan Tarhan,  bebeklikten başlayarak, 6 yaşına kadar olan eğitime özel önem vereceklerine vurgu yaparak en az 5 anaokulu açacaklarının sözünü verdi. Belediye Başkanı Neşet Tarhan, başta İhsaniye Kabaklar Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gülten Kaynak ve yönetim kurulunda yer alan arkadaşları olmak üzere, katılarak güç veren partililere, belediye meclis üyelerine, mahalle muhtarlarına vatandaşlar teşekkür etti.

ZİYARETE YILDIRIM VE ÇELİK’DE KATILDI

Başkan Tarhan’ın buradaki ziyaretine CHP Mezitli İlçe Başkanı Bayram Yıldırım, Kadın Kolları Başkanı Sevim Çelik, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları çok sayıda vatandaşın katıldığı ziyarette görüş alışverişinde de bulundu. YENİ ÇİZGİ

477 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]