Mersin’de CHP’li Özyiğit’ten, Serdal Kuyucuoğlu’na alkış

Mersin’de CHP’li Kuyucuoğlu’ndan örnek davranış MERSİN- BEKİR ŞAHİN;  Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Serdal Kuyucuoğlu uzun süredir kullandığı seçim ofisini CHP Yenişehir örgütüne tahsis...

Mersin’de CHP’li Kuyucuoğlu’ndan örnek davranış

MERSİN- BEKİR ŞAHİN;  Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Serdal Kuyucuoğlu uzun süredir kullandığı seçim ofisini CHP Yenişehir örgütüne tahsis etti. Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ecz Abdullah Özyiğit, Kuyucuoğlu’nun bu örnek davranışını alkışlayarak teşekkür ettiğini ifade etti. Özyiğit, 31 Martta Yenişehir’e ve Mersin’e baharı getireceklerini açıkladı.

Mersin’de CHP Büyükşehir Belediye Başkan A Adayı olan ve uzun süredir seçim çalışması yürüten Serdal Kuyucuoğlu, partisi tarafından aday gösterilmemesine rağmen, kullandığı seçim ofisini Yenişehir ilçe örgütü ve belediye başkan adayı Abdullah Özyiğit’e tahsis etti.

Kuyucuoğlu’nun bu örnek davranışına teşekkür eden Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ecz Özyiğit, Mersin ve Yenişehir için çok çalışıp, hep beraber başarıp, Martın sonunda baharı getirecekleri sözünü verdi. Kuyucuoğlu’nun seçim ofisini partiye devri sırasında toplanana partililer ise bu örnek davranışı alkışlarken “Mersinliler sizi unutmayacaktır” diye konuştular.

ÖZYİĞİT ŞEHİRİ KARIŞ KARIŞI DOLAŞIYOR

CHP Mersin Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ecz. Abdullah Özyiğit, seçim çalışmalarına demokratik kitle örgütleri ve sivil toplum örgütlerini ziyaretleriyle devam ederken, muhtarlarda yemekte bir araya gelmeyi ihmal etmedi. Muhtarların talep ve sorunlarını dinleyen Özyiğit, aynı zamanda esnaf çarşı pazar demeden aralıksız olarak seçim çalışmasını sürdürürken halkın içinde adeta çıkmıyor. Seçim temposunda hız kesmeyen Abdullah Özyiğit, “Yeni Yenişehir için çıktığımız bu yolda, Yenişehir’ de insana, doğaya, kültüre, bilime, kente ve emeğe saygı prensibi ile çalışmalarımıza Yenişehir Belediye Başkan Adayı olarak devam edeceğiz. Bizi bu göreve layık gören başta Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz. İnsan odaklı, güler yüzlü ve şeffaf belediyecilik ilkemizle, bu kente aidiyeti ve bağlılığı arttıracak çalışmalarımızla 31 Martta Yenişehir’e ve Mersin’e baharı getireceğiz” dedi. YENİ ÇİZGİ 

 

1.032 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]