Mersin Yenişehir’de Abdullah Özyiğit’e büyük ilgi

MERSİN-CHP Yenişehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Özyiğit seçim çalışmalarına aralıksız devam ederken, gittiği her yerde seçmenlerden büyük ilgiyle karşılanıyor Özyiğit her yerde başkan gibi karşıla...

MERSİN-CHP Yenişehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Özyiğit seçim çalışmalarına aralıksız devam ederken, gittiği her yerde seçmenlerden büyük ilgiyle karşılanıyor Özyiğit her yerde başkan gibi karşılanması ise tempoyu daha da yükseltiyor.

Mersin’de CHP’nin güçlü olduğu ilçeler arasında olan Yenişehir’den Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Abdullah Özyiğit, ilçede belediye başkan adayları arasında kazanmaya yakın en favori isim olsa da, çalışmasında hız kesmiyor. Seçimi kazanmasına kesin gözüyle bakan Mersinliler, Özyiğit’i gittiği yerlerde ‘Yenişehir Başkanı’ gibi karşılaması seçmen kitlesini de heyecanlandırıyor.

Sıcak ve samimi duruşuyla Özyiğit’e büyük ilgi gösteren Yenişehirli vatandaşlar, Özyiğit’in projelerinin hayata geçirileceği günü sabırsızlıkla beklerken, seçim çalışmalarına da eşlik ederek desteklerini sunuyorlar.

Yenişehir’de gittiği her yerde büyük sevgi ile karşılayan seçmen kitlesine layık olmaya çalıştığını ifade eden Özyiğit, vatandaşın gösterdiği yoğun ilgiye layık olmaya çalıştıklarını ve tüm Yenişehir halkına teşekkür ettiğini ifade etti. YENİ ÇİZGİ

234 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]