KÜSGET kaderine terk edilmiş durumda

GAZİANTEP- Gaziantep’in en eski sanayi sitelerinden KÜSGET sanayi sitesinin içerisinde bazı cadde ve sokak yolları, kaldırımlar harabe halde. Bozuk yolları kullanan araçlar hurdaya dönerken, yaya yürü...

GAZİANTEP- Gaziantep’in en eski sanayi sitelerinden KÜSGET sanayi sitesinin içerisinde bazı cadde ve sokak yolları, kaldırımlar harabe halde. Bozuk yolları kullanan araçlar hurdaya dönerken, yaya yürümenin de imkansız olduğu ifade edildi. Bu arada sanayi sitesindeki çöplerinde düzenli toplanmaması tepkilere yol açıyor.

Yolların çoğu yerde köstebek yuvasına dönmesi, kış gününde biriken yağmur suları ile adeta göle dönerken, bu durumdan habersiz araç sürücüleri ise araçlarla, çukurlara düştükçe isyan ediyor.

Esnaf ve sürücüler, yetkililerin ilgisizliğine tepki gösterirken, şehir merkezinde kalan KÜSBGET’in bu kadar sahipsiz, ilgisiz ve harabe halde olmasının üzüntü verici olduğunu ifade ettiler. Sanayi sitesi esnafı siteye üvey evlat muamelesi yapıldığını belirtirken, KÜSGET yetkililerini de esnafın sorunlarıyla ilgilenmeye ve gündeme taşımaya çağırdı.

473 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]