KESK heyeti Mersin’de üyeleriyle buluştu   

MERSİN-YENİ ÇİZGİ; Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu KESK ve bağlı sendikaların yöneticilerinden oluşan heyet Mersin’deki KESK’e bağlı sendikaları bazı demokratik kitle örgütlerini ziyaret et...

MERSİN-YENİ ÇİZGİ; Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu KESK ve bağlı sendikaların yöneticilerinden oluşan heyet Mersin’deki KESK’e bağlı sendikaları bazı demokratik kitle örgütlerini ziyaret etti.

Ankara’da gelen KESK heyetinde KESK Kadın Genel Sekreteri Gülistan Atasoy Tekdemir, Haber Sen Genel Başkanı Musa Özdemir, BES Genel Başkanı Serpil Akpınar, SES Kadın Genel Sekreteri Selma Atabey, Tarım Orkamsen Örgütlenme Genel Sekreteri Kenan Hazar,  BTS Kadın Genel Sekreteri Devlet Gül Bildik Arı ve Tüm Bel Sen Genel Mali Sekreteri Satı Burunucu Çalı yer alıyor.

KESK heyeti önceki gün Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) binasında,  KESK üyeleri ile bir araya geldi. KESK Mersin Şubeler Platformu Dönem Sözcüsü ve SES Mersin Şube Eş Başkanı Yılmaz Bozkurt heyette yer alan isimleri tanıttı. Heyette yer alan KESK Kadın Sekreteri Gülistan ATASOY Tekdemir ise güncel konularla ilgili ve iktidarın KESK’e yönelik tavrına ilişkin sert açıklamada bulundu.

Heyet üyeleri basın açıklamasının ardından iş kollarına bağlı iş yerlerini ve çeşitli sivil toplum kuruluşları ile demokratik kitle örgütlerine ziyaretlerde bulundular. YENİ ÇİZGİ

KESK MERSİN AÇIKLAMA ZİYARET  (1) KESK MERSİN AÇIKLAMA ZİYARET  (8)

811 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]