Kahramanmaraş’ta Öztunç şehiri karış karış dolaşıyor

KAHRAMANMARAŞ- BEKİR ŞAHİN; Kahramanmaraş’ta seçim startını veren Millet İttifakının Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve CHP Milletvekili Ali Öztunç,  seçmenden kendisine sadece bir fırsat, yani 5 yıl...

KAHRAMANMARAŞ- BEKİR ŞAHİN; Kahramanmaraş’ta seçim startını veren Millet İttifakının Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve CHP Milletvekili Ali Öztunç,  seçmenden kendisine sadece bir fırsat, yani 5 yıl görev ve yetki istiyor.

Aday tanıtım toplantısından sonra yaklaşan seçim nedeniyle çalışmalarını hızlandıran Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve CHP Milletvekili Öztunç, bugün Trabzon caddesinde esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinleyip projelerini anlattı.

Esnafın içinde bulunduğu sıkıntıları yüz yüze gelerek dinleyen Öztunç, esnafın durumunun içler acısı olduğunu, kriz esnafı bitirdiğine şahit olduğunu ifade etti.

Ali Öztunç, “31 Mart akşamı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı olduğumda yepyeni bir vizyon ile memleketi yöneteceğim. Değerli hemşerilerimden bana 5 yıl görev ve yetki vermelerini, bir fırsat tanımalarını istiyorum. Kahramanmaraş’ı bölgenin yıldızı yapacağım. Halkımda, bizlerde mutlu ve gelişen bir şehirde, huzur içinde yaşamanın mutluluğunu birlikte paylaşacağız” dedi. YENİ ÇİZGİ

616 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]