İsmet Özcan: Seçime gitmek istiyoruz

GAZİANTEP Servis Araçları İşletmecileri Odası Başkanı İsmet Özcan, oda başkanlarıyla birlikte düzenlenen basın toplantısında Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde sıkıntıların olduğunu sa...

GAZİANTEP Servis Araçları İşletmecileri Odası Başkanı İsmet Özcan, oda başkanlarıyla birlikte düzenlenen basın toplantısında Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde sıkıntıların olduğunu savunarak, seçime gidilmesi gerektiğini söyledi.
Gaziantep Servis Araçları İşletmecileri Odası Başkanı İsmet Özcan, oda başkanları, dernek üyeleri ve gazetecilerle bir otelde buluştu. Toplantıda Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde sıkıntıların olduğunu ileri süren Özcan, kapanmaya yakın odaların bulunduğu iddia etti. Bu sorunları çözüme ulaştırmak için seçime gidilmesi gerektiğini ifade eden İsmet Özcan, “Biz Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin seçime gitmesini talep ediyoruz.  Seçim sonucunda kim kazanırsa, biz yine seçilenin yanında çalışmalara devam ederiz. Esnaflarımızdan 10 odamız kapanmak üzere, 35 odamızın durumu hiç iyi değil. Odalarımızın alacağı ücreti, birlik almaya başladı. Odalarımızın oturduğu yerleri görseniz üzülürsünüz. Biz bunlara ‘Dur’ demek istiyoruz” dedi.

351 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]