Halfeti E.S.K.K.K. Başkanlığına Yıldırım seçildi

ŞANLIURFA- Halfeti S.S.Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlığına Levent Yıldırım seçildi. Akçakale Esnaf ve sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi de kongresini yaparak başkanını s...

ŞANLIURFA- Halfeti S.S.Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlığına Levent Yıldırım seçildi. Akçakale Esnaf ve sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi de kongresini yaparak başkanını seçti.

Halfeti’de yapılan olağan genel kurulda mevcut başkan Bekir Aybek ile Levent Yıldırım yarıştı. Yapılan seçimde 323 oy kullanıldı. Levent Yıldırım 161, Bekir Aybek ise 159 oy aldı. 2 oy ise geçersiz sayıldı.Bu sonuçlar göre, Levent Yıldırım Başkan olarak seçildi. Divan başkanlığın yapan S.S.28.Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Mehmet Emin Varan, yeni yönetime başarılar dileyerek, gerçekleştirilen genel kurulun esnaf ve sanatkara hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Yeni başkan Yıldırım esnafın nakit ihtiyaçlarına kooperatif olarak çözüm getirmeye devam edeceklerini kaydetti.

AKÇAKALE EKK OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI.

S.S.Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

Toplantıya başta S.S.28.Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkan Vekili Mehmet Durmaz ve çok sayıda üye katıldı. Üyelere konuşma yapan Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Ömer Ay Akçakale Kooperatifinin 2017 yıl sonu itibariyle 462 üye olan Esnaf ve Sanatkarlara kredi kullandırdıklarını belirtmiştir. Ayrıca S.S.28.Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet kooperatifi Birliği Başkan Vekili Mehmet Durmaz ve Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Ömer Ay, katılan tüm üyelere şükranlarını sundu.

775 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]