Gaziantep’te İyi Parti Belediye Başkan Adayları Ticaret Borsası’nı Ziyaret Etti

GAZİANTEP-YENİ ÇİZGİ; İYİ Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ejder Demir, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Abdulhadi Bay, Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Bekir Öztekin ve parti temsilcile...

GAZİANTEP-YENİ ÇİZGİ; İYİ Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ejder Demir, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Abdulhadi Bay, Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Bekir Öztekin ve parti temsilcilerinden oluşan heyet, Gaziantep Ticaret Borsasını (GTB) ziyaret etti. İyi Parti Şahinbey Belediye Başkan Adayı Av Abdulhadi Bay, iyi parti ile esnafın, iş adamının, sanayicinin herkesin kazanacağını, emeğinin karşılığını alacağını belirterek piyasalara da güven geleceğini söyledi.

Hububat-Bakliyat satış salonlarında GTB üyeleriyle bir araya gelen İYİ Parti belediye başkan adayları, Gaziantep projeleri hakkında açıklamalarda bulundular.

GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Meclis Başkan Yardımcısı Enver Çokay ve meclis üyeleri tarafından karşılanan İYİ Parti belediye başkan adaylarına, borsanın faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Gaziantep ve bölge ekonomisine katkı sağlayacak global ölçekli projeleri hayata kazandırmak istediklerini vurgulayarak, Et Borsası ve Antepfıstığı Lisanslı Depoculuk tesisi gibi iki önemli yatırımı bu yıl içerisinde hizmete açmayı planladıklarını söyledi.

Ziyarette, CHP- İYİ Parti ittifakının Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Demir ve İYİ Parti Şahinbey Belediye Başkan Adayı Bay ile Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Öztekin ise konuşmalarında, Gaziantep’te gerçekleştirmeyi planladıkları projeler hakkında açıklamalarda bulundu. YENİ ÇİZGİ

263 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]