Gaziantep’te 1 Mayıs hazırlığı sürüyor

GAZİANTEP-BEKİR ŞAHİN; 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı için sendikalar ve demokratik kitle örgütleri çalışmalarını hızlandırdı. Türk-İş İl Temsilciliğinde bir araya gelen Türk-İş, DİSK, KESK, TMMOB ...

GAZİANTEP-BEKİR ŞAHİN; 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı için sendikalar ve demokratik kitle örgütleri çalışmalarını hızlandırdı.

Türk-İş İl Temsilciliğinde bir araya gelen Türk-İş, DİSK, KESK, TMMOB ve TTB ye bağlı sendika ve demokratik kitle örgütlerini temsilcileri 1 Mayıs için karşılıklı görüş alış verişinde bulunarak program üzerinde görüşme yaptılar.

TÜRK-İŞ Gaziantep İl Temsilcisi ve Koop İş Gaziantep Şube binasında başkan Mehmet Akif Sarıca başkanlığında gerçekleşen toplantıda alınan karar doğrultusunda program belirleneceği ve katılımcıların bu programa bağlı kalacakları vurgu yapıldı.

İşçi ve emekçileri, yurdun dört bir yanında sömürüye karşı emek, barış ve demokrasi için alanlara çıkacağı belirtilirken 1 Mayıs çalışmaları sona yaklaşırken, pek çok yerde gerçekleştirilen açıklama ve bildiri dağıtımlarıyla işçi ve emekçilere talepleriyle mitinglere katılım çağrıları sürüyor. YENİ ÇİZGİ

458 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]