Gaziantep Basketbol, Çekmece’yi dağıttı 69-93

İSTANBUL-Tahincioğlu Basketbol Süper Liginde Gaziantep’i temsil eden ve zirveye adım adım yükselen Gaziantep Basketbol, deplasmanda oynadığı Büyükçekmece karşılaşmasını 69-93 kazanarak ligdeki yükseli...

İSTANBUL-Tahincioğlu Basketbol Süper Liginde Gaziantep’i temsil eden ve zirveye adım adım yükselen Gaziantep Basketbol, deplasmanda oynadığı Büyükçekmece karşılaşmasını 69-93 kazanarak ligdeki yükselişini sürdürdü.

Ligin ilk yarısında olduğu gibi ikinci yarıya da çok iyi başlayan ve rakiplerinin korkulu rüyası olan Gaziantep Basketbol, Türk Telekom maçından sonra bu kez deplasmanda karşılaştığı Büyükçekmece maçını 69-93 kazanarak Avrupa yolunda önemli bir adım attı.

Büyükçekmece maçının ilk çeyreğini 14-23 kazanan Gaziantep devreye 33-50 önde girdi. Maçın üçüncü çeyreğinde rakibini 57-68 kazanan Gaziantep Basketbol takımı salondan 69-93 galibiyetle ayrılarak gülen taraf olmayı başardı.

Gaziantep Basketbol Takımı galibiyet serisini İstanbul da ligin güçlü rakibi karşısında muhteşem bir oyun sergilemesi ise taraftarlarından büyük alkış aldı. YENİ ÇİZGİ

329 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]