GAGİAD üyeleri yapay zeka toplantısında bir araya geldi

GAZİANTEP- YENİ ÇİZGİ; Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Üyeleri Yapay Zeka Nedir? Yapay Zekâ Teknolojisi Hayatımızı Nasıl Değiştirecek konulu toplantıda bir araya geldi. Toplantıya GSO Yönet...

GAZİANTEP- YENİ ÇİZGİ; Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Üyeleri Yapay Zeka Nedir? Yapay Zekâ Teknolojisi Hayatımızı Nasıl Değiştirecek konulu toplantıda bir araya geldi. Toplantıya GSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Ünver’di, Güneydoğu Un Sanayicileri Derneği Başkanı Erhan Özmen, GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel, Yönetim Kurulu Üyeleri ve GAGİAD Üyeleri katıldı. GAGİAD dernek merkezinde gerçekleşen bilgilendirme toplantısında Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen konuşmacı olarak katıldı.

GAGİAD TOPLANTI  VE PLAKET  (4)

Toplantıda konuşma yapan GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı BoraTezel; “Gelişen teknolojimiz ile değişim her geçen gün hayatımızın bir parçası haline geldi. Bizlerde teknolojideki bu değişime her geçen gün daha çok entegre olmaktayız. Her zaman dile getirdiğimiz gibi, evrende değişmeyen hiçbir şey yoktur. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.” diyerek sözü Tansu Yeğen’e bıraktı. Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen ise; üyelerimize yapay zeka, nesnelerin interneti, arttırılmış gerçeklik, inovasyon, teknolojideki son gelişmeleri ve nelerin yapılacağını anlattı.

Yapay Zeka Teknolojisinin anlatıldığı videolarla konuşmasını yapan Tansu Yeğen; “Türkiye’nin inovasyona çok ihtiyacı var. Birşeyler üretin, neler yapacağınızı belirleyin ve bunları yaparken de çok da geç kalmadan başlayın. Hayatınızda yapay zeka, nesnelerin interneti ve arttırılmış gerçeklik bu üç şeye dikkat edin. Bütün dünya bu üç teknolojinin altında toplanıyor. Bu terimleri toplum olarak unutmayın. Hangisine odaklanalım diye soracak olursanız; öncelikle yapay zekayı çok iyi anlayın sonra arttırılmış gerçeklik ve nesnelerin internetini kavramaya çalışın” şeklinde konuştu.

GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel; Tansu Yeğen’e hediye takdiminde bulunarak teşekkür etti. YENİ ÇİZGİ

GAGİAD TOPLANTI  VE PLAKET  (3) GAGİAD TOPLANTI  VE PLAKET  (2)

558 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]