CHP’nin Gaziantep, Mersin ve Adıyaman adayları tanıtıldı

GAZİANTEP-BEKİR ŞAHİN; CHP İl Başkanı Melih Meriç, metropol ilçeler Şahinbey, Şehitkamil ve Oğuzeli Belediye Başkan adaylarını açıkladı. Adaylar Pazar günü Ankara’da düzenlenen toplantıda resmen açıkl...

GAZİANTEP-BEKİR ŞAHİN; CHP İl Başkanı Melih Meriç, metropol ilçeler Şahinbey, Şehitkamil ve Oğuzeli Belediye Başkan adaylarını açıkladı. Adaylar Pazar günü Ankara’da düzenlenen toplantıda resmen açıklandı. Şahinbey ilçesine Dr. Sezgin Sönmez, Şehitkamil İlçesine Av.Nesrin Tuncel ve Oğuzeli ilçesine ise öğretmen emeklisi Mustafa Dinçkan oldu. Bu arada Mersin ve Adıyaman adayları da tanıtıldı.

CHP İl Başkanı Melih Meriç, Genel Merkez’de yapılan görüşmelerin ardından Gaziantep adaylarını kamuoyu ile paylaştı. Uzun değerlendirmelerin ardından, belirlenen adayların partiyi en iyi şekilde temsil edecek adaylar olduğunu söyleyen il başkanı Meriç, “Çok sayıda adayımız arasında, tercih yapmakta gerçekten çok zorlandık. Sonuçta her adayımız, partimize büyük katkı sağlayacak, partimizi en iyi şekilde temsil edecek yeterlilikleri sahip. Ancak birer aday belirlememiz gerekiyordu. Bu süreci de tamamlamış olduk” dedi.

Meriç, bundan böyle sahada olacaklarını ve seçime endeksli çalışmalar yürüteceklerini martın sonu bahar olduğunu Gazianteplilerin yeniden sosyal demokrat adaylar ile buluşacaklarını ifade etti.

MERSİN VE ADIYAMAN ADAYLARI DA TANITILDI


881 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]