Birecik’te seramik daha ucuz

BİRECİK-BEKİR ŞAHİN;  Birecik’te marka firmalara ait seramik satışı yaparak geçimini kazanan Emre Seramik Ticaretin yetkilisi Mehmet Kılınç, vatandaşların marka ürünleri tercih ederek daha uzun ömürlü...

BİRECİK-BEKİR ŞAHİN;  Birecik’te marka firmalara ait seramik satışı yaparak geçimini kazanan Emre Seramik Ticaretin yetkilisi Mehmet Kılınç, vatandaşların marka ürünleri tercih ederek daha uzun ömürlü ve sağlıklı ürünlere sahip olabileceklerini söyledi.

Her şehirde olduğu gibi Birecik’te inşaat sektöründe durgunluk yaşandığını ileri süren genç girişimci esnaf Mehmet Kılınç, yeni çizgi gazetesine yaptığı açıklamasında, yüzde 10 kar ile seramik sattıklarını, ancak piyasanın çok sıkıntılı olmasından dolayı borca satmadıklarını söyledi. Yılbaşından buyana seramik ürünlerine yüzde 30 civarında zam geldiğini kaydeden Kılınç, gelen zamları da ürünleri yansıtarak sattıklarını, ancak gücü olanların yaptırdığını kaydetti.Birecik Mehmet Kılınç seramikçi, (1)

BİRECİKTE FİYATLAR UYGUN

Birecik’teki seramiklerin marka ve çeşit yönünde oldukça iyi durumda olduğunu söyleyen Kılınç, fiyat olaraktan yine aynı marka ürünlerin Gaziantep gibi çevre illere göre çok uyguna sattıklarını söyledi.

ESKİ EVLEREDE SERAMİK DÖŞEMELER YAPILIYOR

Seramikte çeşit çok olduğunu söyleyen Mehmet Kılınç, yeni binaların yanı sıra artık eski daire sahiplerinin de evlerinin mutfak, banyo, lavabo gibi yerleri seramik yaptırarak daha temiz ve güzel bir ortamda oturmaya başladıklarını söyledi.

SERAMİK ALINCA M2 SİNİ KONTROL EDİN

Seramik almak isteyen vatandaşları da uyaran Kılınç, seramik alırken kutuların üzerinde içerisindeki seramiğin m2 karesinin yazılı olduğunu, satın alan kişinin bunu mutlaka kontrol edip okunmasını söyledi. Ucuz olan ve marka olmayan seramik kutularının çoğunun m2 sinin eksik çıktığını kaydeden Mehmet Kılınç, böyle durumlarda satıcıdan eksik olan farkı talep etmelerini söyledi. YENİ ÇİZGİ

1.288 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]