Birecik TSO İstihdam Şurasında

ANKARA-Birecik TSO Yönetim Kurulu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile TOBB tarafından Beştepe Millet Kültür ve...

ANKARA-Birecik TSO Yönetim Kurulu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile TOBB tarafından Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “İstihdam Şurası ve Milli İstihdam Seferberliği Ödül Töreni”ne katıldı.

Cumhurbaşkanı, şubat ayında başlattıkları istihdam seferberliğine katılan iş dünyasına şükranlarını sundu. Erdoğan, seferberlik kapsamında 2017 yılından şu ana kadar 1,5 milyon kişiye ilave istihdam sağlanmasının Türkiye için bir rekor olduğuna işaret ederek, “Türkiye’nin geleceği ile ilgili kriz tellallığı yapanlara vereceğimiz en güzel cevap işte bu tür gelişmelerdir” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen istihdam şurasına Birecik TSO Başkanı Müslüm Acar,  Meclis Başkanı Hüseyin Yaşar ve Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz katıldı.

 

372 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]