Birecik TSO denetimden başarı ile geçti

Ş.URFA-YENİ ÇİZGİ; Birecik Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Loydu Denetçisi Savaş Tatıl tarafından gerçekleştirilen denetimini başarı ile tamamladı. Birecik Ticaret ve Sanayi Odası’nın akreditasyon kı...

26 Ocak 2018

birecik tso personeli eğitim 2

Ş.URFA-YENİ ÇİZGİ; Birecik Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Loydu Denetçisi Savaş Tatıl tarafından gerçekleştirilen denetimini başarı ile tamamladı.

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası’nın akreditasyon kılavuzuna göre, başlıklı kriterde yapılan denetimde, çalışmaların yeterli olduğu, bazı maddelerde iyileştirmeler yapılabileceği belirtildi.

Denetimde Birecik Ticaret ve Sanayi Odasını temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Acar,  Genel Sekreter Nazire Nazan Cengiz, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Sabri Karadağ, Ticaret Sicil Müdürü Hüseyin Kuş ile Ticaret Sicil Müdürü Yrd. Zeki Kaçan hazır bulundu.

Denetimle ilgili değerlendirme yapan başkanı Müslüm Acar, “Yönetim ve oda mevzuatı, mali yönetim, insan kaynakları yönetimi, iş planlaması ve yönetimi, haberleşme ve yayınlar, bilgi ve iletişim teknolojileri kullanımı, üye ilişkileri, kalite yönetimi, iletişim ağı, temsil, bilgi, danışmanlık ve destek, iş geliştirme ve eğitim, uluslararası ticaret,  maddelerinde denetime tabi tutulduk.  Stratejik planımız, üye ilişkileri yönetim sistemi ve personel performans yönetim sistemimiz, politika ve temsil faaliyetlerimiz başarılı bulundu. Öncelikle bu süreçte mesailerini harcayan tüm personelimize, çalışmalarımıza katkıda bulunan, hizmetlerimizin muhatabı üyelerimize teşekkür ediyoruz, İlçemize hayırlı olsun” diyoruz.

Öte yanda, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası personelleri ise  TOBB Akreditasyon sürecinde personellerden desteğini esirgemeyen meclis üyelerine, yönetim kurulu üyelerine ve aynı zamanda ise Oda Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Acar’a teşekkür ettiklerini ilettiler.

194 Defa Okundu.
Haber İçi Sağ Üst Reklam
mersin kadınlar açıklama

CHP’li Kadınlar çocuk istismarı ve kadına şiddete karşı ayakta

Chpli İnceden Parti Genel Başkanlarına İstifa Önerisi

Chpli İnceden Parti Genel Başkanlarına İstifa Önerisi

AKKUYU NÜKLEER SANTRAL DE İŞLER KARIŞIK

Akkuyu Nükleer Santralde işler karıştı

SİLİFKE TAŞELİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ KURULUYOR

Silifke Taşeli Tarımsal Kalkınma Kooperatifi kuruluyor

MEHMET PERKER CHP KİLİS İL BAŞKANI  (24)

Kilislileri Allah koruyor

Av Bilgin Yeşilboğaz Mersin

Avukat Yeşilboğaz ön seçimde en çok oyu aldı