Birecik TSO denetimden başarı ile geçti

Ş.URFA-YENİ ÇİZGİ; Birecik Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Loydu Denetçisi Savaş Tatıl tarafından gerçekleştirilen denetimini başarı ile tamamladı. Birecik Ticaret ve Sanayi Odası’nın akreditasyon kı...

26 Ocak 2018

Ş.URFA-YENİ ÇİZGİ; Birecik Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Loydu Denetçisi Savaş Tatıl tarafından gerçekleştirilen denetimini başarı ile tamamladı.

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası’nın akreditasyon kılavuzuna göre, başlıklı kriterde yapılan denetimde, çalışmaların yeterli olduğu, bazı maddelerde iyileştirmeler yapılabileceği belirtildi.

Denetimde Birecik Ticaret ve Sanayi Odasını temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Acar,  Genel Sekreter Nazire Nazan Cengiz, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Sabri Karadağ, Ticaret Sicil Müdürü Hüseyin Kuş ile Ticaret Sicil Müdürü Yrd. Zeki Kaçan hazır bulundu.

Denetimle ilgili değerlendirme yapan başkanı Müslüm Acar, “Yönetim ve oda mevzuatı, mali yönetim, insan kaynakları yönetimi, iş planlaması ve yönetimi, haberleşme ve yayınlar, bilgi ve iletişim teknolojileri kullanımı, üye ilişkileri, kalite yönetimi, iletişim ağı, temsil, bilgi, danışmanlık ve destek, iş geliştirme ve eğitim, uluslararası ticaret,  maddelerinde denetime tabi tutulduk.  Stratejik planımız, üye ilişkileri yönetim sistemi ve personel performans yönetim sistemimiz, politika ve temsil faaliyetlerimiz başarılı bulundu. Öncelikle bu süreçte mesailerini harcayan tüm personelimize, çalışmalarımıza katkıda bulunan, hizmetlerimizin muhatabı üyelerimize teşekkür ediyoruz, İlçemize hayırlı olsun” diyoruz.

Öte yanda, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası personelleri ise  TOBB Akreditasyon sürecinde personellerden desteğini esirgemeyen meclis üyelerine, yönetim kurulu üyelerine ve aynı zamanda ise Oda Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Acar’a teşekkür ettiklerini ilettiler.

534 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]