Besni’de CHP seçimlere iddialı hazırlanıyor

ADIYAMAN-YENİ ÇİZGİ; CHP Besni İlçe Başkanı Hakan Kılıç, yerel seçimlerle ilgili çalışmalara başladıklarını, ilçede ve beldelerde belediye başkan adaylarını belirlemek için halk arasında anket yapacak...

ADIYAMAN-YENİ ÇİZGİ; CHP Besni İlçe Başkanı Hakan Kılıç, yerel seçimlerle ilgili çalışmalara başladıklarını, ilçede ve beldelerde belediye başkan adaylarını belirlemek için halk arasında anket yapacaklarını, aynı zamanda aday adayları arasında temayül yoklaması, ön seçim yaptıktan sonra adaylarını açıklayacaklarını söyledi. Başkan Kılıç belirleyecekleri adayın halktan karşılığı olmasına dikkat edeceklerini kaydetti.

 

Besni ilçe merkezi ve beldelerinde belediye başkanlıklarını kazanacaklarını bunun içinde yoğun bir çalışma yürüttüklerini şehirde ve beldelerde köylerde sürekli halkla görüştüklerini söyleyen başkan Hakan Kılıç yeni çizgi gazetesine yaptığı açıklamasında, “Besni’de belediye başkanlığını CHP’nin adayı kazanacaktır. Beldelerde de yine CHP’nin göstereceği adaylar kazanacaktır. İktidar partili belediye başkanlarının yetersizliklerini, ilçe merkezi ve belde ve köylerdeki sorunları halkımız biliyor. Bizler gittiğimiz her yerde halk bize yığınla sorun iletiyor. İktidar partili belediyelerin yerel sorunları çözemediği, hizmet veremediğini halk gördü ve yaşadı. O nedenle artık değişim zamanı, CHP zamanı diyoruz ve yerelde kazanacağımız güçle, genel seçim ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde büyük bir başarı elde ederek bu ülkeyi AKP karanlığından kurtarıp, aydınlık yarınlara taşıyacağız” dedi.  Besni’de çarpık yapılaşma, imar sorunu devam ederken belediye meclisinde yeşil alan park gibi hiçbir hizmet gündeme gelmeyerek sürekli imar planı değişimleri olduğunu kaydetti.

 

785 Defa Okundu.
[pro_ad_display_adzone id=172609]